Realizacje Przeciesz Marketing

Oferujemy szeroki zakres usług, które pomagają naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe.

Social media

Specjalizujemy się w prowadzeniu social mediów. Tworzymy i realizujemy strategie komunikacji, przygotowujemy ciekawe treści, odpowiadamy na komentarze i wiadomości. Dzięki naszym działaniom nasi klienci zyskują nowych klientów, budują relacje z obecnymi i zwiększają świadomość marki.

Reklamy w Google

Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google. Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, tworzymy trafne reklamy i monitorujemy wyniki. Dzięki temu nasi klienci uzyskują realne korzyści biznesowe.

Reklamy w social mediach

Docieramy do potencjalnych klientów za pośrednictwem platform społecznościowych. Tworzymy i realizujemy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i innych platformach. Dzięki temu nasi klienci zwiększają liczbę odsłon, zaangażowanie i konwersje.

Treści

Tworzymy wartościowe treści, które przyciągają uwagę i angażują odbiorców. Przygotowujemy artykuły, blogi, poradniki, recenzje, case study i inne materiały. Dzięki temu nasi klienci budują pozycję ekspertów w swojej branży i zwiększają świadomość marki.

Zdjęcia, filmy i postprodukcja

Dopełnieniem naszych działań jest profesjonalna fotografia i wideo. Wykonujemy zdjęcia produktowe, sesje zdjęciowe, filmy promocyjne, reklamowe oraz wywiady. Dzięki temu nasi klienci prezentują się w najlepszym świetle.

Strony internetowe

Tworzymy i optymalizujemy strony internetowe. Dbamy o to, aby były one estetyczne, funkcjonalne i zgodne z wytycznymi Google. Dzięki temu nasi klienci uzyskują lepszą widoczność w wyszukiwarce i zwiększają liczbę odwiedzin.

Przykładowe realizacje

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje naszych klientów:

 • Konfigurator – umebluj dom po swojemu

  Konfigurator – umebluj dom po swojemu

  Konfigurator – umebluj dom po swojemu Marzyliście kiedyś o tym, aby stać się domorosłym (dosłownie) architektem? Teraz macie taką możliwość, a daje ją konfigurator układu pomieszczeń domów budowanych w Iławie. Stworzyliśmy go na potrzeby firmy deweloperskiej. Nasz Partner, Modera Deweloper, podjął się kolejnej inwestycji. W Iławie, na działce położonej blisko centrum miasta, powstaje właśnie osiedle…

  Zobacz więcej


 • Jak to jest (z)robione… w firmie Sizer

  Jak to jest (z)robione… w firmie Sizer

  Zapewne widzieliście w telewizyjnych kanałach popularno-naukowych programy, w których przedstawiane są kolejne etapy produkcji danego elementu, części, urządzenia itp. My także, z kamerą w ręku, postanowiliśmy prześledzić proces produkcji w pewnym zakładzie. Mowa o firmie Sizer, mającej swą siedzibę w miejscowości Kadzidło (powiat ostrołęcki, województwo mazowieckie). Przedsiębiorstwo to zajmuje się głównie produkcją armatury mosiężnej centralnego…

  Zobacz więcej


 • Modera Deweloper, czyli tworzymy strony www skrojone na Twoje potrzeby

  Modera Deweloper, czyli tworzymy strony www skrojone na Twoje potrzeby

  E-marketing, jako taki, to jeden z elementów Przeciesza. Najważniejszy, ale właśnie – nie jedyny. Filarem naszej pracy jest również tworzenie stron www – tu także służymy kompleksową usługą. Tak było choćby w przypadku strony Modera Deweloper. Nie będziemy Was zanudzać szczegółami technicznymi – nie każdy jest/chce być programistą, informatykiem, grafikiem itd., nie każdego też to…

  Zobacz więcej