O nas

Masz biznes, ale nie wiesz jak go rozkręcić? A może po prostu nie masz czasu, aby zająć się marketingiem? Tak czy inaczej, trafiłeś pod dobry adres. Już nasza w tym głowa, aby działania poprzez szeroko rozumianą reklamę internetową spowodowały rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

W Przeciesz Marketing gramy zespołowo – wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i oczekiwania, a następnie dążymy do wspólnego celu, jakim jest rozwój Twojej marki.

Team Przeciesz

„Ale po co mi reklama w internecie?”


Internet stał się częścią życia praktycznie wszystkich z nas. Dziś prawie każdy ma konto na Facebooku, Instagramie czy LinkedInie. O potędze i sile reklamowej social mediów nie trzeba nikogo przekonywać.

Social media, poza dostarczaniem rozrywki, są także genialnym narzędziem marketingu internetowego i to pod bardzo wieloma względami. Znamy te tajniki, ba! wykorzystujemy je od ponad 10 lat. Wiemy, jak poruszać się w świecie marketingu internetowego i chcemy się z Wami podzielić tym doświadczeniem.

Zasada, która towarzyszy nam od początku działalności brzmi: poznaj swojego klienta. Bez poznania Twojej firmy, jej charakteru, specyfiki, potrzeb, uniwersalne wzorce nie dadzą zamierzonego efektu.
Najważniejsze jest indywidualne podejście, w działaniu nie powielamy utartych schematów.
Dobry plan, strategia, wdrożenie, optymalizacja, monitorowanie i analityka. To nasz klucz do znalezienia rozwiązania przynoszącego rezultat, który najbardziej odczuje Twoja firma.

Teorię mamy za sobą, wiesz co teraz? Spotkanie! Poznajmy się, obserwuj nasze social media, sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy. Jesteśmy w kontakcie.

ZESPÓŁ PRZECIESZ MARKETING

Zaangażowanie i rozwój przyświecają działaniu całej ekipy Przeciesz Marketing. Chcemy przelać naszą energię, kreatywność i pomysły na zagadnienia, z którymi do nas przyszliście. Gramy do jednej bramki, a że sport jest dla nas bardzo istotny, to zawsze chcemy stanąć na podium. Silną stroną Przeciesz Marketing jest również to, że nasz zespół jest bardzo różnorodny. Mamy różne zainteresowania, różne spojrzenia na projekty, myślimy nieszablonowo – wszystko po to, aby później z uśmiechem powiedzieć: udało się!

Przemysław Cieszyński

Ojciec-założyciel, tytułowy PrzeCiesz. To lata doświadczeń zdobytych w branży e-marketingu, otwarty umysł, z dużymi inklinacjami technicznymi, zwłaszcza informatycznymi (co też było przedmiotem jego studiów). Żyrandol przykręci, studio wyciszy, ale przede wszystkim odnajduje się w świecie SEO, Google ADS, reklamy w social mediach etc. Jak nam pokazuje te wszystkie wykresy, statystyki i liczby to udajemy, że rozumiemy. A tak naprawdę, bez Przemka podpowiedzi i wiedzy to za dużo nie pojmujemy…

Mateusz Styrna

Mateusz Styrna

Magia – tym zajmuje się nasz programista. Właściwie, to dla nas „czarna magia” – coś, co dla Mateusza jest oczywistością i codziennością, dla nas jest wiedzą tajemną. No bo jak można „napisać” stronę? Przeciesz się nie da. Ale magik udowadnia, że się da i to jeszcze nie według oczywistych i prostych wzorów, tylko zgodnie z własnym pomysłem i całkowicie od podstaw. Mateusz na swoim koncie ma już wiele udanych projektów stron www.

Jakub Kaska

Wie: co; gdzie; jak. Przynajmniej sam tak o sobie mówi – nie weryfikowaliśmy tego… Jego ciekawość nowinek technicznych, gospodarczych i ekonomicznych często nas przeraża. Potrafi lać wodę, ale jak trzeba będzie oszczędny w słowach, jak w niemym filmie.  

Mateusz Partyga

Absolwent iławskiego „Mechanika”, który o mechanice nie ma bladego pojęcia. Zupełnie przez przypadek został dziennikarzem. Na szczęście wymyślono klawiaturę, bo MP pisze tak niewyraźnie, że nikt by się po nim nie rozczytał – łącznie z piszącym. I tak już od 18 lat… No ale jak już jest, to niech pisze. Przeciesz ktoś musi.

Małgorzata Doborzyńska

Babka od pstrykania. Sfotografuje wszystko – od człowieka, przez wnętrza, po bombki choinkowe i kształtki hydrauliczne. Swoim dowcipem potrafi rozluźnić najbardziej spiętego modela. Sesje biznesowe, produktowe, reportażowe, na zlecenie, bez zlecenia zresztą też.