Modera Deweloper, czyli tworzymy strony www skrojone na Twoje potrzeby

E-marketing, jako taki, to jeden z elementów Przeciesza. Najważniejszy, ale właśnie – nie jedyny. Filarem naszej pracy jest również tworzenie stron www – tu także służymy kompleksową usługą. Tak było choćby w przypadku strony Modera Deweloper.

Nie będziemy Was zanudzać szczegółami technicznymi – nie każdy jest/chce być programistą, informatykiem, grafikiem itd., nie każdego też to interesuje. Ale zapewniamy – tworzenie stron www potrafi być świetną zabawą! Tak też było w przypadku adresu https://modera.com.pl/.

Modera Deweloper to iławska firma działająca, jak nazwa wskazuje, na rynku sprzedaży nieruchomości. W swoim deweloperskim portfolio ma już jeden duży, zakończony projekt. To Osiedle Przy Rodzinie w Iławie, na którym powstało 18 domów w formie tzw. bliźniaków, umiejscowionych na areale o pow. 0,52 hektara.

To właśnie zaprezentowaniu osiedla i oferty z nim związanej dedykowana jest ta strona. Iławski deweloper postawił na elegancję i estetyczne wykonanie (zarówno strony, jak i osiedla), klarowny i spójny przekaz, przedstawia także swoje wartości, którymi się kieruje. Firma to ludzie, dlatego też na stronie Modery zaprezentowani są założyciele-udziałowcy firmy oraz podmioty, z których się wywodzą.

Modera – odsłona 2

W momencie, gdy ostatni dom na os. Przy Rodzinie jeszcze nie został sprzedany, to już zaczęła się budowa nowego osiedla tworzonego przez Modera Deweloper. To Osiedle Morena, czyli 22 nowoczesne budynki (44 domy), podobnie jak na os. Przy Rodzinie – także w zabudowie bliźniaczej. Mamy tu do wyboru trzy rodzaje funkcjonalnych, przestronnych lokali o powierzchni użytkowej: 76,76 m2, 107,44 m2 i 115,79 m2, położonych na działkach mających od 273 do 507 m2. Ciekawostką jest fakt, że nazwy konkretnych domów inspirowane są jeziorami Pojezierza Iławskiego. Mamy tu zatem piętrowy “Jeziorak” (115,79 m2, taki sam projekt wykonano Przy Rodzinie), a także parterowe “Ewingi” (107,44 m2) oraz “Silm” (76,76 m2, również parterówka).

Uwaga – przy tworzeniu nazw osiedla oraz konkretnych nazw modeli domów mieliśmy spory udział, to właśnie nasze Przecieszowe propozycje znalazły przychylność u zleceniodawcy. Mamy więc w tym swój mały, „nazewniczy” udział.

Nowe osiedle to też nowa strona. Albo inaczej – strona po liftingu. Po wprowadzeniu zmian, związanych choćby z zaprezentowaniem Moreny, strona znacznie się rozbudowała. Obecnie w jej menu są zakładki: Oferta, O Firmie, Osiedla, Aktualności, Galeria, Doradztwo i Kontakt.

Integralną częścią jest Konfigurator, nasze najmłodsze „wspólne dziecko” z Modera Deweloper, dzięki któremu możemy pobawić się w domorosłego (dosłownie) architekta wnętrz. Ale konfigurator sam w sobie jest tak ciekawym zagadnieniem, że poświęcimy mu jeden z kolejnych wpisów.