(Tekst dostosowany do potrzeb prezentacji w sekcji „Realizacje” na stronie PRZECIESZ Marketing, na podstawie oryginalnych materiałów Konstal Iława.)
W ramach kolejnej współpracy z Konstal Iława mieliśmy okazję obserwować nietypowy transport – betonowy element ważący aż 9 ton, wzbogacony o stalowe wzmocnienia. Co ważne, ten prefabrykat pochodził z Gralbetu w Gralewie, a firma Konstal podjęła się sprawnego dostarczenia go we wskazane miejsce.
Dlaczego to ciekawe?
- Niecodzienny ładunek – Duży ciężar i wbudowane elementy stalowe wymagają szczególnej ostrożności oraz precyzji przy transporcie.
- Sukces akcji – Towar bezpiecznie trafił do celu, a kierowca Konstal Iława wrócił do bazy z kolejną udaną misją na swoim koncie.
- Oferta transportowa – Choć Konstal na razie nie przewozi zwierząt (żartobliwie wspomniano w oryginalnej treści), firma świetnie radzi sobie z wielkogabarytowymi przewozami stali i prefabrykatów.
Zapraszamy do współpracy – Przeciesz jesteśmy na miejscu
Sprawdź nasze realizacje www.przeciesz.pl/realizacje
Obserwuj nasze działania na facebooku: https://www.facebook.com/PRZECIESZ.marketing
Zobacz nasze realizacje wideo na youtube.
Sprawdź inne usługi marketingu internetowego dla Twojej firmy.
Pomagamy firmom małym i dużym (średnim też), z wieloletnią tradycją i tym zupełnie nowym.