Konfigurator – umebluj dom po swojemu

Konfigurator – umebluj dom po swojemu

Marzyliście kiedyś o tym, aby stać się domorosłym (dosłownie) architektem? Teraz macie taką możliwość, a daje ją konfigurator układu pomieszczeń domów budowanych w Iławie. Stworzyliśmy go na potrzeby firmy deweloperskiej.

Nasz Partner, Modera Deweloper, podjął się kolejnej inwestycji. W Iławie, na działce położonej blisko centrum miasta, powstaje właśnie osiedle domów jednorodzinnych o nazwie „Morena”. Budowane są tu 22 nowoczesne budynki (44 domy) w zabudowie bliźniaczej.

Mamy tu do wyboru trzy rodzaje funkcjonalnych, przestronnych lokali o powierzchni użytkowej: 76,76 m2, 107,44 m2 i 115,79 m2, położonych na działkach mających od 273 do 507 m2. Ciekawostką jest fakt, że nazwy konkretnych domów inspirowane są jeziorami Pojezierza Iławskiego. Mamy tu zatem piętrowy “Jeziorak” (115,79 m2), a także parterowe “Ewingi” (107,44 m2) oraz “Silm” (76,76 m2, również parterówka). Przy tworzeniu nazw osiedla oraz konkretnych nazw modeli domów mieliśmy spory udział, to właśnie nasze Przecieszowe propozycje znalazły przychylność u zleceniodawcy. Mamy więc w tym swój mały, „nazewniczy” udział.

Na potrzeby naszego Partnera, Modera Deweloper, stworzyliśmy stronę internetową, ale także dedykowany Moderze interaktywny konfigurator, który jest istną perłą adresu modera.com.pl.

Dzięki konfiguratorowi możemy modelować domy powstające na os. Morena.

Dzięki KONFIGURATOROWI [https://modera.com.pl/konfigurator/] mamy okazję zajrzeć do wnętrza wszystkich modeli domów powstających właśnie na Morenie, a także „umeblowania”, czyli poustawiania ścian po swojemu. Oczywiście – na początek na ekranie komputera.

Zresztą sami zobaczcie, jakie to intuicyjne, proste i fajne. Niczym w słynnej już grze komputerowej.

Pokusa zabawy w architektów była tak duża, że po realizacji sami ruszyliśmy do boju. Spróbujcie również. Na nagraniu konfiguracja modelu „Ewingi”