Jesteś tylko Ty i Twoje spojrzenie na świat

Jesteś tylko Ty i Twoje spojrzenie na świat

Czymś się z Wami podzielimy, bo lubimy takie pomysły niezmiernie. Co za nimi stoi? KREATYWNOŚĆ. A im prostszy przekaz, tym lepszy. Im bardziej działa na zmysły, wyobraźnię i emocje, tym lepiej. Tym bardziej wpływa na decyzje podejmowane przez Twoich klientów.

Spójrzcie sami: te fotki przedstawiają konstrukcje z klocków, w których każdy rozpoznaje znajome kształty. Powiemy więcej, kto z nas nie zaginął w świecie klocków i wyobraźni na wiele godzin?

Papuga z klocków
Konik morski z klocków

W klockach nic Cię nie ogranicza, nie ma limitów, nie ma ram. Jesteś tylko Ty i Twoje spojrzenie na świat. Chcesz połączenia lodowej góry, na której ognisko rozpalają dwunożne pterodaktyle? Tadaaa, no i jest! Małpo-perkusja, która się porusza? No problem!

Prawda, że zachwycające?

I właśnie tak działamy w Przeciesz Marketing. Uznajemy zasadę: nie ograniczają nas ramy, wychodzimy poza znane schematy, szukamy nowego, chcemy, abyś się pozytywnie wyróżniał. Oczywiście wszystko ze smakiem i odwzorowaniem Twojego wizerunku. Spójne, przejrzyste, ale z mieszanką wyobraźni i pazurem charakteru.